Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Відбілювання зубів: Від чого темніють Ваші зуби?


З кожним днем стає усе більше людей, які шукають підходящі методи відбілювання зубів, щоб виглядати краще і мати білосніжну, сяючу посмішку. При такій різноманітності доступних варіантів неодмінно знайдеться такий, що підходить саме Вам.

Існує два типи потемнінь, що викликають зміну кольору (дисколорит) зубів. Перший - це внутрішнє потемніння, що розвивається у внутрішніх шарах емалі зубів. Така зміна кольору зубів може бути пов'язана із застосуванням матір'ю антибіотиків під час вагітності або з надмірним впливом фтористих сполук у дитячому віці. Поверхневе фарбування зубів відбувається в результаті вживання напоїв, таких як чай і кава, вікових змін, накопичення зубного нальоту та відкладення зубного каменю або вживання тютюнових виробів.

Перед початком самостійного або професійного відбілювання зубів обов'язково проконсультуйтеся із стоматологом, щоб визначити тип дисколориту Ваших зубів та одержати рекомендації щодо найбільш ефективної саме для Вас процедури.

Можливі наступні види відбілювання зубів:

1. Відбілювання в домашніх умовах — При цьому виді відбілювання можливо декілька опцій. Ви можете використати зубні пасти, що відпускаються без рецепта, ополіскувачі для ротової порожнини, відбілюючі смужки або гелі, що офарблюють. Індивідуальні капи для відбілювання є популярними, але може знадобитися візит до стоматолога для підбирання підходящого Вам комплекту для відбілювання. Відбілювання в домашніх умовах дешевше, ніж професійне (у кабінеті стоматолога).

2. Професійне відбілювання зубів — При такому виді відбілювання може знадобитися від одного до трьох візитів до стоматолога, залежно від обраної Вами і Вашим лікарем процедури відбілювання. Професійне відбілювання, як правило, дорожче, ніж покупка безрецептурних засобів для відбілювання зубів, але може бути ефективнішим. Запитайте у Вашого стоматолога, які варіанти відбілювання доступні в клініці.

Незалежно від того, яким буде Ваш вибір, розгляньте різні варіанти, а також врахуйте повсякденні фактори, які можуть вплинути на процес відбілювання зубів. Виберіть для себе один із видів та одержуйте задоволення від яскравої та білосніжної посмішки!

© 2011 Colgate-Palmolive Company

Косметична стоматологія

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.