Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Наскільки білими можуть стати мої зуби?


Зміна всього на два-три відтінки може помітно поліпшити практично будь-яку усмішку. Вашою метою має бути досягнення оптимальної для вас білизни зубів при збереженні їхнього природного вигляду.

Зміна всього на два-три відтінки може помітно поліпшити практично будь-яку усмішку. Вашою метою має бути досягнення оптимальної для вас білизни зубів при збереженні їхнього природного вигляду.

Наскільки вам удасться відбілити свої зуби, залежить від багатьох факторів, на деякі з них ви можете вплинути (наприклад, можна вибрати хімічний або нехімічний метод відбілювання, або ж змінити відсоток

активної речовини у відбілюючому препараті), інші ж фактори, наприклад, природний колір ваших зубів або їхня реакція на відбілювання, від вас не залежать.

  • Існує такий метод відбілювання, при якому відбувається активація відбілюючої речовини світлом, його іноді називають «кабінетне відбілювання». Результат - швидко, і найчастіше кардинально побілілі зуби.
  • Інший метод - виготовлені стоматологом на замовлення капи-аплікатори для домашнього відбілювання. Звичайно їх застосовують протягом двох тижнів, надягаючи на ніч або на кілька годин протягом дня.
  • Відбілюючі препарати, які продаються в аптеці або магазині, можуть містити меншу кількість активних речовин, ніж препарати, які застосовують стоматологи. Нижча концентрація може призвести до менш помітних результатів. Відбілюючі зубні пасти також допомагають упоратися з фарбуванням і підтримувати білизну зубів після відбілювання при досить невеликій вартості.

Більшість методів відбілювання дають лише тимчасовий ефект.
Пацієнти, які не курять і не п'ють каву або чай, часто не спостерігають ніякої або ж досить незначну зміну кольору зубів аж до п'яти років після відбілювання. У вашому конкретному випадку довгостроковий результат відбілювання залежатиме від ваших звичок і від того, які продукти харчування ви вживаєте. Якщо вам, як багатьом людям, важко повністю виключити зі свого раціону каву, чай, колу, червоне вино та інші продукти, що офарблюють, то, можливо, вам доведеться регулярно повторювати процедуру відбілювання.

Copyright © 2002, 2003 Colgate-Palmolive Company. Передрук заборонено.

Косметична стоматологія

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.