Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Як дізнатися, якого відтінку мої зуби?


У стоматології не існує однієї стандартної системи для визначення кольору зубів. Немає і точної відповіді на питання, наскільки білими можуть стати ваші зуби – для кожного це індивідуально. Проте, як довідковий посібник часто використовують шкалу кольорів.

Одна з найпоширеніших шкал відтінків розподіляє кольори зубів на чотири основні групи.

  • A (червонувато-коричневий)
  • B (червонувато-жовтий)
  • C (сірий)
  • D (червонувато-сірий)

Усередині кожної групи – тони від світлого до темного. Отримана таким чином таблиця є досить докладною для того, щоб практично кожен міг знайти в ній свій конкретний колір зубів.

Щоб скористатися такою шкалою, просто знайдіть у таблиці колір, що найбільше відповідає кольору ваших зубів на даний момент. Це послужить вам точкою відліку для прийняття рішення, наскільки ви хочете відбілити зуби.

Наскільки білими мають стати ваші зуби? Це залежить від різних факторів.

Не існує одного єдино правильного способу відбілювати зуби. Деякі хочуть домогтися миттєвої та радикальної зміни, у той час як інші надають перевагу поступовому відбілюванню, якого можна домогтися, наприклад, за допомогою відбілюючої зубної пасти або гелю. Остаточні результати залежать від природного кольору ваших зубів, від того, наскільки стійким є фарбування та від обраної вами процедури. Не забудьте про наступне:

  • Освітлення всього на два-три тони може істотно змінити практично будь-яку посмішку.
  • Хоча відбілювання часом змінює колір зубів на дев'ять і більше тонів, більшість пацієнтів, які відбілили свої зуби, відзначили зміну від двох до семи тонів.
  • У кожної процедури є свої достоїнства і недоліки. Наприклад, лазерне відбілювання та інші види відбілювання в кабінеті стоматолога можуть дати найпомітніші результати, але коштують вони значно дорожче.

Copyright © 2002, 2003 Colgate-Palmolive Company. Передрук заборонено.

Косметична стоматологія

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.