Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Чи є інші способи зробити мою усмішку привабливішою?


Відбілювання підходить не кожному. Зокрема, воно не рекомендується, якщо пломби, коронки, тимчасові коронки або накладки на ваших передніх зубах підібрані під колір зубів - колір цих матеріалів при відбілюванні не зміниться і вони будуть виділятися на фоні білосніжної посмішки. У цих випадках можна подумати про інші варіанти, наприклад, про вініри або вкладки.

  • Вініри — це тонкі порцелянові або пластикові пластинки, які приклеюють до лицьової поверхні зубів. При зубах, що сильно змінили колір, сколоті або деформовані, вініри дають тривалий ефект, створюючи привабливу посмішку. Вініри практично не змінюють колір, тому вони популярні серед тих, хто хоче мати ідеальну посмішку.

Вініри бувають двох типів:

  • Порцелянові вініри виготовляють у зуботехнічній лабораторії конкретно під ваші зуби, при цьому вам доведеться відвідати стоматолога два рази. Порцелянові вініри дорого коштують, а строк їхньої служби становить від 10 до 15 років і навіть більше
  • Композитні вініри виготовляються за одне відвідування, при цьому емаль наноситься безпосередньо на зуби. Композитні вініри коштують значно дешевше, але вони прослужать від 5 до 7 років.

Вкладки використовуються для реставрації сколених або зруйнованих зубів, заповнення проміжків і відновлення привабливої посмішки або її кольору і виготовляються з композиційної пластмаси. Після нанесення дуже слабкого протравлюючого розчину, що робить поверхню зубів шорсткуватою і забезпечує міцне зчеплення, стоматолог прикладає вкладку до зуба і підганяє її за формою, кольором і розміром, щоб одержати привабливий результат. Матеріалу дають затвердіти під світлом спеціальної лампи, потім ретельно полірують.

  • Багато хто надає перевагу вкладкам замість срібних пломб, оскільки вкладки виглядають натуральніше - матеріал можна підібрати в тон із природним кольором ваших зубів.
  • Недолік вкладок у порівнянні зі срібними пломбами в тому, що вони коштують дорожче, а оскільки вони пористі, то у курців згодом вони жовтіють.

Стоматолог допоможе вам визначити, що для Вас краще - вініри або вкладки.

Косметична стоматологія

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.