Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів
Щоб посмішка була не тільки сяючою, але й здоровою, дізнайтесь про найбільш безпечні методи відбілювання!

Основні принципи відбілювання зубів

Як відбувається відбілювання зубів?

Існує багато способів відбілити зуби – від відбілюючих зубних паст та інших продуктів, які можуть видалити значну частину поверхневого фарбування за досить невелику плату, до дорогого відбілювання з активацією світлом у кабінеті стоматолога,  Прочитайте статтю "Як відбувається відбілювання зубів?"

Наскільки безпечне відбілювання зубів?

Більше десяти років досліджень показали, що як відбілювання, так й інші методи додання білизни зубам є безпечними та ефективними.  Прочитайте статтю "Наскільки безпечне відбілювання зубів?"

Методи відбілювання зубів

Як дізнатися, якого відтінку мої зуби?

У стоматології не існує однієї стандартної системи для визначення кольору зубів.  Прочитайте статтю "Як дізнатися, якого відтінку мої зуби?"

Які препарати для відбілювання зубів можна придбати в магазині або в аптеці?

Вибір засобів для відбілювання широкий - від відбілюючих зубних паст, спеціальних гелів і смужок до спеціальних комплексів для відбілювання. Ці продукти, що продаються без рецепта   Прочитайте статтю "Які препарати для відбілювання зубів можна придбати в магазині або в аптеці?"

Альтернативи відбілованню зубів

Чи є інші способи зробити мою усмішку привабливішою?

Відбілювання підходить не кожному. Зокрема, воно не рекомендується, якщо пломби, коронки, тимчасові коронки або накладки на ваших передніх зубах підібрані під колір зубів - колір цих матеріалів при відбілюванні не зміниться і вони будуть  Прочитайте статтю "Чи є інші способи зробити мою усмішку привабливішою?"

Догляд

Як зберегти білосніжність посмішки після відбілювання?

Вплив їжі, напоїв (особливо кави, чаю, коли і червоного вина), а також тютюну призводить до поступового потемніння вибілених зубів.  Прочитайте статтю "Як зберегти білосніжність посмішки після відбілювання?"

Косметична стоматологія

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.