Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Як носити ретейнер і доглядати за ним


Як доглядати за ретейнером?
Більшість ретейнерів - знімні, це означає, що їх потрібно виймати перед їжею, чищенням зубів або застосуванням зубної нитки. Тому ретейнери часто губляться. Більшість людей під час їжі загортають свої ретейнери в серветку, забувають про них, а потім змушені купувати новий зразок. Гарне вирішення цієї проблеми - завжди носити із собою футляр для ретейнера і щоразу, знімаючи його, одразу класти у футляр. Крім того, ніколи не залишайте футляр з ретейнером на столі або стільці - одразу кладіть його в рюкзак, сумочку або кишеню.

Ваш стоматолог може розповісти вам, як чистити і доглядати за вашим типом ретейнера. Незалежно від типу ретейнера, стежте за тим, щоб не сісти, не наступити або ще як-небудь не пошкодити цей тендітний і дорогий пристрій. Як довго мені доведеться носити ретейнер, після того як у мене знімуть брекети?
Ваш стоматолог розповість, як довго вам доведеться носити ретейнер. Оскільки призначення ретейнера - запобігти поверненню зубів у початкове положення, його варто носити, щонайменше, доти, поки щелепа і ясна не зміцняться навколо вирівняних зубів. Багато лікарів-ортодонтів рекомендують, щоб діти та підлітки носили ретейнери до 20-25 років - поки не проріжуться всі кутні зуби і щелепа не перестане рости.

Косметична стоматологія

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.