Colgate. Центр здоров'я зубів та порожнини рота

Дізнайтесь про унікальні потреби кожного члена сім’ї на кожному життєвому етапі.

Здорові зуби в будь-якому віці

Дізнайтесь останні відомості про нові та традиційні методи покращення посмішки.

Косметична стоматологія

Зубні щітки розроблені для кожної усмішки.

Зубні щітки

Ополіскувачі для порожнини рота є важливим елементом повноцінного догляду за здоров'ям всього рота. Подаруйте собі здоров'я порожнини рота та довготривалу свіжість, на які Ви заслуговуєте.

Ополіскувачі для порожнини рота

Продукти Colgate для дітей перетворюють чищення зубів у задоволення і залучають дітей до повсякденного використання засобів для догляду за порожниною рота.

Продукти для дітей

Colgate® Sensitive Pro-Relief™ з Pro-Argin™ технологією – прорив у вирішенні проблеми гіперчутливості дентину. Можна використовувати перед або після проведення процедури професійної гігієни.

Продукти для професіоналів

Що таке діастема зубів і як її лікувати?


Діастема зубів - це дефект розташування зубів, при якому між зубами утворюється проміжок. Діастема найбільш характерна для верхнього зубного ряду, між центральними різцями. Помилкова діастема зубів  у дітей утворюється на етапі заміни молочних зубів на постійні і досить часто сама зникає після прорізування постійних зубів.
Діастема найчастіше викликається такими причинами, як дефект форми та розміру зубів, втрата одного з передніх зубів і низьке розташування вуздечки верхньої губи - складки слизової оболонки, що здійснює прикріплення верхньої губи до кісток щелепи між двома передніми зубами. Вторинні причини діастеми включають аномальне положення передніх зубів - різцове горизонтальне перекриття або протрузію зубів.1
Лікування діастеми
Після постановки діагнозу діастеми та визначення її причин, стоматолог може запропонувати план лікування. Способи лікування:

  • Відсутність втручання
  • Ортодонтичне лікування діастеми, за допомогою якого один або обидва зуби переміщаються в потрібне положення, тим самим ліквідуючи діастему
  • Реставрація за допомогою вінірів - тонких керамічних пластин, що прикріплюють композитним матеріалом на зовнішню поверхню зубів
  • Протезування за допомогою коронок і мостів, а також встановлення імплантатів (для дорослих).

Якщо причина діастеми - низьке розташування вуздечки верхньої губи, Вам може бути показана консультація пародонтолога щодо проведення операцій пластики вуздечки верхньої губи, з яких найпоширенішою вважається френектомія (висічення вуздечки верхньої губи). Операція складається з висічення вуздечки з наступним переміщенням місця її прикріплення, що робить рухи язика більш вільними. Якщо пластика вуздечки верхньої губи проводиться в дитини, це може призвести до наступної самостійної ліквідації діастеми в підлітковому або дорослому віці; іноді доводиться вдаватися до допомоги брекетів. Для правильного вибору способу лікування необхідна консультація стоматолога.
© 2011 Компанія Colgate-Palmolive. Усі права захищені.

 

1 Frazier-Bowers, і S., Maxbauer, E. Orthodontics. Dental Hygiene Concepts, Cases, and Competencies (англ.). Mosby, 2008, 699-706. 

Косметична стоматологія

ColgatePalmolive.com.ua  |  Colgate.ua  |  Правова політика/Політика конфіденційності  |  Зв'язатися з Нами
© 2012 Colgate-Palmolive Company. Всі права захищені.
Ви переглядаєте сайт Колгейт-Палмолів Україна.